ثبت نام آنلاین
ورود به پنل

امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

√ ارسال اس ام اس انبوه با پنل ارسال اس ام اس
 

title%

ارسال اس ام اس انبوه با پنل ارسال اس ام اس

 

با خرید پنل ارسال اس ام اس می توانید به شماره های منطقه مورد نظر و یا شماره های شهر و استان های سراسر کشور پیامک ارسال کنید.

شماره های همه ی شهر ها و مناطق مختلف کشور در سامانه پیامکی ثبت شده است و شما می توانید به راحتی به تمامی شماره ها پیامک ارسال کنید
سرعت بالای ارسال اس ام اس انبوه، یکی از مزایای مهم در پنل ارسال اس ام اس است که کار را برای ارسال اس ام اس راحت تر می کند. ماندگاری پیامک در گوشی همراه به دلیل اینکه فضای زیادی را احاطه نمی کند و هیچ زحمتی برای نگه داری ندارد، پس تنها کاری که شما باید انجام دهید، این است که از محتوای مناسب استفاده کنید تا برای مخاطبان جذابیت داشته باشد.
ارسال پیامک انبوه به شهرهای بزرگ در کشور، می توانید با استفاده از سامانه پیامکی به تمام مناطق شهرهای بزرگ، پیامک ارسال کنید.
 ارسال پیامک انبوه به اصناف، پزشکان، اساتید دانشگاه، ارگان های دولتی، بیمارستان ها و …، پنل ارسال اس ام اس انبوه این امکان را برای شما فراهم کرده که به موارد ذکر شده، پیامک انبوه ارسال کنید.
 ارسال پیامک انبوه به استان یا شهر خاص، با داشتن پیش شماره مربوط به استان یا شهر مورد نظر می توانید با استفاده از سامانه پیامکی، پیامک ارسال کنید
شما می توانید شماره های مخاطبان خود را در دسته بندی های مختلف تنظیم کنید تا در زمان ارسال اس ام اس انبوه، سریعتر پیامک ارسال کنید.
  • اگر هنوز هم پنل ارسال اس ام اس انبوه ندارید، با توصیه های ما، به همراه داشتن پنل ارسال اس ام اس یا پنل پیامکی  در کسب و کار خود فکر کنید.
 

title%

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.