ثبت نام آنلاین
ورود به پنل

امروز: پنج شنبه ۳ خرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

امکانات پیشرفته سامانه پیام کوتاه

 

 

 

پاسخگوی خودکار پاسخگوی خودکار

فرض کنید شما فروشنده لوازم کامپیوتری هستید و میخواهید لیست محصولات خود را به مشتریان خود اعلام کنیدبا استفاده از این ماژول شما میتوانید یک کلمه کلیدی خاص را مشخص کنید و از مشتریان بخواهید برای اطلاع از لیست محصولات کلمه کلیدی تعریف شده را به شماره اختصاصی شما که قابلیت (ارسال و دریافت ) دارد ارسال نمایند بدین صورت لیست محصولات خود که قبلا در پنل تعریف کرده بودید به مشتری شما که کلمه کلیدی را به سرشماره تعیین شده ارسال کرده بودند ارسال خواهد شد. این ماژول در واقع یک کارت ویزیت الکترونیکی میباشد.

 

مسابقه و نظرسنجیمسابقه و نظرسنجی

تا حالا شده شما به عنوان یه فروشگاه دار و یا کسی که صاحب کسب و کار هستین و از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده میکنید، دوست داشته باشید برای افزایش فروش خود یه مسابقه هیجان انگیز رو شروع کنید؟ ماژول مسابقه پنل کاربری دیتا پیامک در این زمینه به شما کمک می کند. از ویژگی های این ماژول ارائه نمودار وضعیت از ارسال های صحیح و نادرست شرکت کنندگان و همچین امکان قرعه کشی از میان پاسخ های صحیح برای کاربر میباشد.

سیستم ایمیلسیستم ایمیل

با استفاده از این ماژول شما میتوانید از مخاطبین خود بخواهید،در صورت تمایل با ارسال ایمیل به شماره اختصاصی که توسط شما تعیین شده لیست محصولات شما را دریافت نمایند. به طور مثال:شرکتی که فراخوان استخدام در روزنامه های کثیر الانتشار درج نموده،با اعلام شماره اختصاصی خود و درخواست ارسال ایمیل به سرشماره مورد نظر از افراد جویای کار، امکان ارسال شرایط استخدام خود را به ایشان از طریق ایمیل فراهم کند.

 

منشی عضویت منشی عضویت

شما میتوانید با انتخاب یک خط اختصاصی که قابلیت دریافت و ارسال دارد،از مخاطبین خود بخواهید برای عضویت در سامانه اطلاع رسانی سازمان، شرکت و یا فروشگاه شما کلمه کلیدی تعیین شده را به شماره اختصاصی، ارسال نمایند.

تبریکات و اخطاریهتبریکات و اخطاریه ها

شرکت ها،سازمان ها و صاحبان کسب و کار با استفاده از ماژول پنل کاربری دیتا پیامک، می توانید روز تولد مخاطبانی که برای شما مهم هستند را تبریک بگویید، کافی است یه لیست از تاریخ تولد مخاطبین خود داشته باشید و در سامانه ارسال پیام کوتاه خود آپلود کنید. در ضمن میتوانید جهت اعلام سررسید قسط، چک و یا مواردی از این قبیل از اخطاریه استفاده نمایید. با تعیین تاریخ این رویداد ها از قبل سیستم به صورت خودکار تبریک یا اخطاریه را برای تمام افراد در تاریخ مورد نظر ارسال میکند.

 

هدایا هدایا

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود تعدادی هدیه در نظر گرفته اید، میتوانید این هدایا را از طریق سامانه دیتا پیامک برای مشتریان خود ارسال کنید. شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و … را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند

نوبت دهی نوبت دهی

فرض کنید شما مدیریت یک کلینیک درمانی را به عهده دارید و تمایل دارید علاوه بر روش های مرسوم نوبت دهی (حضوری و تلفنی)،امکان سیستم نوبت دهی هوشمند را نیز به کلینیک خود اضافه کنید.در این ماژول شما امکان تعیین روز،ساعت شروع نوبت دهی، ساعت پایان نوبت دهی و مدت زمانی که هر ویزیت زمان میبرد را دارید

 

صندوق انتقادات و پیشنهادات

همانطور که از اسم این ماژول مشخص است این ویژگی میتواند برای بالابردن کیفیت خدمات شما جهت افزایش فروش محصولاتتان کمک کند بدین صورت که در این ماژول شما ابتدا باید خط اختصاصی خود را سفارش دهید و بعد از تعیین کلمه کلیدی از مشتریان خود بخواهید انتقادات و پیشنهادات خود را به شماره ای که قابلیت دریافت دارد ارسال نمایند

اقساط اقساط

شاید شما کارگزار بیمه باشید پیش آمده بعضا بیمه نامه های خود را به صورت اقساط به فروش میرسانید دراین صورت شما نیازمند یادآوری اقساط ماهیانه به مشتریان خود میباشید و با توجه به این که تعداد، نام و تاریخ هر قسط برای هر مشتری متفاوت میباشد و شما زمان برای تماس با هریک از مشتریان و یا ارسال تکی پیام را ندارید در این صورت استفاده ازین ماژول برای شما میتواند راهنمای خوبی باشد به این معنی که شما امکان تعیین این که پیام چند روز قبل از تاریخ قسط ارسال شود، تاریخ شروع قسط چه زمانی میباشد؟ مبلغ قسط چقدر میباشد ؟ و غیره… را خواهید داشت.

کدخوان کدخوان

تصور کنید میخواهید مشخصات یک محصول را بر اساس کد محصول برای مشتریانتان ارسال نمایید، مشتریان شما میتوانند کد محصول را به شماره خط اختصاصی شما ارسال کنند و تمام مشخصات محصول را از طریق پیامک دریافت نمایند. بعضا پیش آمده صاحبان کسب و کار علاقه دارند با ارائه پیشنهادات جالب و هیجان انگیز فروش خود را بالا ببرند شما با طراحی کدهای اختصاصی برای هریک از محصولات میتوانید به مشتریان خود وعده یک هدیه و یا یک آفر ویژه را بدهید از ویژگی های این ماژول امکان برگزاری قرعه کشی میباشد.مطمئن باشید هیچکس ساده از کنار این پیشنهاد رد نخواهد شد

 

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.