ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi

امروز: جمعه ۴ اسفند
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

آخرين اخبار و اطلاعيه ها

√ ارسال پیامک زنده از طریق دکل همراه اول (LBS)

تاریخ ارسال : 31 شهریور ,1396

 

 

ارسال پیامک به مخاطبان در محدوده آنتن مخابراتی همراه اول :

خدمات قابل ارائه برای ارسال از LBS :

 

 

ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان) (LBS) :

خدمات قابل ارائه برای ارسال از LBS :

امروزه بازار رقابتی خدمات تلفن همراه موجب گردیده ارائه دهندگان این خدمات به دنبال روشهای جدیدی به منظور جذب کاربر و افزایش رضایتمندی آنها باشند.یکی از راه های تحقق این امر، اضافه نمودن سرویسهای ارزش افزوده (VAS) به سرویس های اصلی میباشد. ضریب نفوذ بالای تلفن همراه به همراه قابلیت تحرک پذیری، این ادوات را به وسایل مناسبی برای ارائه خدماتی نظیر سرویسهای ارسال پیامک مبتنی بر مکان (LBS) تبدیل نموده است. سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان) این امکان را در اختیار ارسال کننده پیام قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول، نسبت به اطلاع رسانی و تعامل پیامکی با آنها اقدام نماید. به بیان دیگر سرویس ارسال پیامک زنده، یکی از هوشمندترین و کاربردی ترین هدفمندیهای موجود در حوزه سرویسهای ارسال پیامک انبوه است که نتیجه گیری سریع و موثر برای ارسال کننده پیام را از یک سو و رضایتمندی بیشتر از سوی دریافت کنندگان پیام را به دلیل دریافت پیامهای هدفمند و نه پیامهای غیرمرتبط تبلیغاتی به همراه دارد. سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول، راه کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص، موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه، تشخیص داده و سرویسهای متنوعی را بر اساس آن ارائه دهد.

ارسال پیامک از دکل مخابراتی (LBS) :

تفاوت سرویس “ ارسال پیامک زنده LBS ” با “ ارسال پیامک BTS ایرانسل ” :

تفاوت اصلی این سرویس با سرویس ارسال منطقه ای که هم اکنون بر روی سامانه های مختلف وجود دارد در این است که در ارسال منطقه ای، بانک شماره ای از مشترکینی که بر اساس کد پستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده اند تهیه شده و جهت ارسال بر روی سامانه ها قرار داده می شود. بانک شماره های مذکور قطعاً به دلیل اینکه به طور مستمر بروز رسانی نمی شوند و به دلیل تغییر آدرس مشترکین، با خطای زیادی همراه بوده و آفلاین است. همچنین بانک شماره های مذکور نه تنها بر اساس موقعیت فعلی مشترک نیست بلکه بر اساس آدرس ثبت شده از مشترک در هنگام خرید سیم کارت است. اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان / LBS) ، در لحظه ارسال و به صورت آنلاین، لیست مشترکین همراه اولی که در محدوده مکانی مورد نظر ارسال کننده وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه، ارسال پیامک بر اساس تعداد درخواستی متقاضی به شماره های شناسایی شده انجام خواهد شد.

 ارسال پیامک از دکل مخابراتی (LBS) :

       مزایای اصلی سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان / LBS) :

  • هدفمندسازی اطلاع رسانی ها و آگهی های تبلیغاتی و افزایش اثربخشی آنها و جلوگیری از ارسال پیامکهای بالک (SPAM) غیرهدفمند
  • افزایش رضایت مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات، سرویسها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی به جای دریافت پیامهای متعدد غیرهدفمند
  • پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای انجام ارسالهای لحظه ای مبتنی بر مکان(در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد)
  • امکان ارسال پیامک زنده، بر اساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص، بدون تأخیر زمانی
ارسال پیامک از دکل مخابراتی (LBS) :

        نکات کلیدی :

  • سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان) به زودی بر روی پنل دیتا پیامک به کاربران ارائه خواهد شد.
  • این سرویس در حال حاضر مشترکین همراه اول در تهران را تحت پوشش قرار می دهد و به زودی سایر مناطق جغرافیایی نیز افزوده خواهد شد.
  • تفاوت این سرویس با سرویسهای بالک از جمله سرویس ارسال منطقه ای، در هدفمند بودن آن است.
  • لذا کاربری آن ملاحظات و محدودیت هایی از جمله ظرفیت ارسال روزانه و محتوا دارد که باید از سوی ارسال کننده پیام مورد توجه قرار گیرد.

            تعرفه سرویس به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

هم اکنون به جمع ما بپیوندید

 

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.