ثبت نام آنلاین
ورود به پنل

امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

ارسال پیامک به شماره های استان های مختلف کشور

title%

ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی به شماره های استان های مختلف کشور

 

گاهی اوقات نیاز است که برای تبلیغات خود از پنل ارسال پیامک به صورت منطقه ای استفاده کنید. مثلا اگر شما سالیان سال است که در منطقه ای مغازه ای دارید بهتر است که در همان منطقه خود تبلیغات انجام دهید. به زبان ساده تر این روش تبلیغات برای شغل هایی که کارشان محدود به یک محله است و یا فروش خود را از اعتبار در یک محله به دست می آورند، بسیار مناسب است. در صورت تبلیغات از این روش فروش شما در آن محله بیشتر می شود چون افرادی هستند که شما را می شناسند و مشتری ثابت شما هستند و افرادی هم هستند که تازه به آن محل آمده اند و با شما از طریق پیامک انبوه آشنا می شوند. هر چیزی اگر هدف در آن مشخص باشد زودتر و با هزینه کمتری به نتیجه مطلوب می رسد. تبلیغات و پیشرفت در فروش هم از این قائده مستثنا نیست. در ارسال اس ام اس انبوه از طریق سامانه ارسال پیامک به دلیل اینکه شما هدفمند پیامک خود را ارسال می کنید در هزینه های شما صرفه جویی می شود. در این روش تبلیغات از طریق پنل ارسال پیامک انبوه با توجه به کدپستی، می توانید منطقه مورد نظر خود را انتخاب نموده یا از بانک اطلاعاتی که در اختیار دارید استفاده کنید و با توجه به آن متن خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس منطقه چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که در بالا اشاره شد،یکی از مزیت های این روش تبلیغات صرفه جویی در هزینه های شما می باشد.برای تفهیم این موضوع مثالی می زنیم.فرض کنید ما می خواهیم پیامکی را ارسال کنیم و هدف فروش در منطقه ای خاص است.در صورتی که سامانه ارسال پیامک ما قابلیت تفکیک استان،شهر و به طور کلی منطقه را نداشته باشد ما مجبور می شویم پیامک خود را ارسال کنیم به این امید که به دست افراد مد نظر ما برسد.اما وقتی این قابلیت برای سامانه ارسال پیامک ما تعریف شده باشدبه راحتی می توانیم فقط برای همان منطقه ای که قصد داریم تبلیغات کنیم پیامک ارسال کنیم.به این صورت هزینه ارسال پیامک کمتر می شود و دقیقا متن های ما به دست کسانی می رسد که موردنظر ما بوده است از دیگر ویژگی های سامانه ارسال پیامک این است که شما می توانید با اپراتور همراه اول به همه شهرها و استان ها به تفکیک با هر پیش شماره ای پیامک خود را ارسال کنید.در واقع در این روش ارسال پیامک انبوه شما می توانید به یک شهر با پیش شماره مخصوص به خود شروع می شود پیامک انبوه ارسال کنید و با اپراتور ایرانسل می توانید فقط استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ارسال اس ام اس انبوه با استفاده از فیلتر جنسیت در پنل ارسال پیامک

گاهی اوقات پیش می آید که شما قصد دارید جنسی خاص بفروشید یا هدف فروش شما قشری خاص با رده سنی و جنسیت تعیین شده ای است. پنل ارسال پیامک این کار را برای شما بسیار راحت می کند.ممکن است بخواهید در روز مرد و یا روز جوان به عنوان تخفیف فقط به قشر آقایان و یا جوانان کشور پیام ارسال کنید. می توانید با انتخاب این گزینه پیام های خود را خیلی هدفمند ارسال کنید و از نتایج مثبت آن بهره ببرید. یا شاید بخواهید به خانم های منطقه خود پیام تبریک روز زن بفرستید اگر این قابلیت وجود نداشت شما نمی توانستید به این راحتی این کار را انجام دهید.

• اگر هنوز هم پنل ارسال اس ام اس انبوه ندارید، با توصیه های ما، به همراه داشتن پنل ارسال اس ام اس یا پنل پیامکی در کسب و کار خود فکر کنید.
 

title%

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.