ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi
logo-samandehi

امروز: دوشنبه ۱ مرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

پنل اس ام اس شورای شهر | پیامک تبلیغاتی برای شورای شهر

 کاربرد پنل اس ام اس شورای شهر

پنل اس ام اس شورای شهر

برای اطلاع رسانی بین همشهریان از کارهای انجام شده در شهر، نام گذاری خیابان ها و… می توانیم از پنل اس ام اس استفاده کنیم یا حتی برای انتخابات شوارای شهر می توانیم از پنل پیامک برای شورای شهراستفاده کنیم و تبلیغات مجاز سیاسی انجام دهیم.

پنل اس ام اس برای شورای شهر راهکاری ساده برای بازاریابی و تبلیغ شماست، مردم عادی بیشتر از هر وسیله با موبایل وقت می گذارند پس با بازاریابی پیامکی می توانیم برند شخصی محبوب بسازیم.در جهت موفقیت شما کاندیدای محترم، ابزارهای ویژه ای جهت ارتباط موثر با مردم جمع آوری شده است

 راه اول : ارسال پیامک صوتی

 راه سوم : ارسال پیامک از روی کد پستی، نقشه گوگل

 راه چهارم : ارسال پیامک به بانک اصناف و مشاغل خاص

 راه پنجم : ارسال پیامک از دکل ایرانسل

 راه ششم : در صورتی که خود نامزد انتخاباتی نیز بانک شماره موبایل داشته باشد می تواند به شماره های خودش نیز ارسال گروهی پیامک انجام دهد .

 مورد اول بوسیله پیام صوتی میتوانید پیام های خود با صدای خود به دست مخاطبین خود با کمترین تعرفه ارسال ثانیه ای برسانید.

مورد دوم، سوم، چهارم امکان ارسال پیامک تبلیغاتی گروهی به شماره های ایرانسل، همراه اول به تفکیک استان، شهر و کدپستی، نقشه گوگل و کاندیده های محترم می توانند بر حسب نیازشان به شهر خاصی و یا به صورت کلی به شماره های کشور پیامک مد نظرشان را ارسال نمایند.

مورد پنجم ارسال BTS ایرانسل قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی گروهی تا شعاع 4 کیلومتری از دکل ایرانسل در محدوده مورد نظر شما در این نوع پیام حداقل ارسال 10000 گیرنده است. پیامک ها توسط ایرانسل به شماره های 48 ساعته گذشته در آن منطقه ارسال می گردند. این بانک شماره دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل بوده.

مورد ششم یکی از اساسی ترین نیاز ما در گوشی همراه و البته سامانه های پیامکی دفترچه تلفن است با ایجاد دفترچه تلفن می توانید به راحتی مخاطبان خود را در سامانه ذخیره کنید و در هر زمانی که تمایل داشته باشید به آنان پیامک ارسال کنید

اطمینان خاطر شما از دریافت کلیه تبلیغات ارسال شده به مشتریان باعث هدفمند بودن تبلیغات می شود

سادگی و قابل دسترس و استفاده بودن آن توسط همگان

همواره با شما هستیم
سامانه پیام کوتاه دیتاپیامک
√ سامانه پیام کوتاه انتخابات مجلس

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و ... با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.