ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi

امروز: سه شنبه ۵ بهمن
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

 nwe-data 

مرحله 1

ابتدا با مراجعه به منوی امکانات و تعرفه پنل های پیام کوتاه، پنل مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

مرحله 2

سپس جهت وارد شدن به صفحه ثبت نام آنلاین بر روی لینک ثبت نام کلیک کرده و فرمی که باز می شود مشخصات خود را به صورت کامل و دقیق تکمیل نمایید و پنل مورد نظر خود را انتخاب و برروی گزینه “ثبت نام ” کلیک فرمایید.

کلیه مشخصات فردی خود را به صورت کامل درج نمایید. در صورت مغایرت اطلاعات فردی با مدارک شناسایی، خط اختصاصی و عمومی فعال نخواهد شد.

 در انتخاب پنل پیام کوتاه مورد نظر دقت نمایید، بعد از پرداخت هزینه پنل، امکان برگشت هزینه وجود دارد.

Register 1

مرحله 3

بعد از ثبت نام، پیامکی حاوی نام کاربری، رمز عبور، آدرس پنل و کد فعال سازی پنل پیامک را دریافت خواهید کرد و بعد از ورود به پنل باید کد فعال سازی را در داخل پنل خود درج کنید تا پنل پیام کوتاه شما فعال گردد.

Register 2مرحله 4

بعد از وارد شدن به پنل از بخش “ ارسال مدارک ” در صفحه اصلی اقدام به ارسال اسکن رنگی کارت ملی/شناسنامه خود نمایید.برای فعالسازی پنل و خطوط اشتراکی ارسال فرمائید(بقیه موارد الزامی نیست)

پنل هیئتی فقط ویژه هیئت های مذهبی، مساجد و گروه های مذهبی می باشد و شرط فعال سازی این پنل، ارائه نامه کتبی ممهور به مهر مجموعه مذهبی و ارسال پیامک های مذهبی و عدم ارسال پیامک های تجاری و غیر مذهبی می باشد، در غیر اینصورت پنل کاربر بدون تذکر مسدود خواهد شد.

Register 3

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

مرحله 5 

بعد از ارسال مدارک در صورتی که یکی از پنل های پولی را انتخاب کرده اید با استفاده از لینک “ خرید پنل ” در صفحه اصلی اقدام به پرداخت هزینه پنل نمایید.

  بعد از کلیک برروی لینک خرید پنل، به صورت خودکار به درگاه بانک ملت ارجاع داده خواهید شد و می توانید هزینه پنل را بصورت آنلاین پرداخت نمایید.

Register 5 مرحله 6 

جهت فعال سازی خطوط هدیه، از منوی عملیات حساب >> بخش خرید شماره، می توانید دو خط اختصاصی 14 رقمی رایگان از اپراتور 50001 و 50009 (با قابلیت درج شماره موبایل یا تلفن ثابت یا شماره دلخواه) ثبت نام و فعال نمایید.

مرحله 7

تبریک ! پنل شما بعد از تائید مدارک قابل استفاده است

 

 

سپاس از اعتماد شما

(از پنل خود لذت ببرید)

 

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.