ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi
logo-samandehi

امروز: چهارشنبه ۲۳ خرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

 nwe-data

مرحله 1

ابتدا با مراجعه به منوی امکانات و تعرفه پنل های پیام کوتاه، پنل مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

مرحله 2

سپس جهت وارد شدن به صفحه ثبت نام آنلاین بر روی  ثبت نام پنل پیامک  کلیک کرده و فرمی که باز می شود مشخصات خود را به صورت کامل و دقیق تکمیل نمایید می‌شود.و پنل مورد نظر خود را انتخاب و در آخر بر روی گزینه “  ثبت نام  ” کلیک فرمایید.

هنگام درج اطلاعات دقت نمایید شماره موبایل و کد ملی صحیح درج شود زیرا به محض ثبت،نام کاربری و رمز عبور ازطریق پیامک به موبایل شما ارسال می‌شود.

کلیه مشخصات فردی خود را به صورت کامل درج نمایید. در صورت مغایرت اطلاعات فردی با مدارک شناسایی، پنل پیامکی فعال نخواهد شد.

 در انتخاب پنل پیام کوتاه مورد نظر دقت نمایید، بعد از پرداخت هزینه پنل، امکان برگشت هزینه وجود دارد.

Register 1

مرحله 3

بعد از ثبت نام، پیامکی حاوی نام کاربری، رمز عبور، آدرس پنل و کد فعال سازی پنل پیامک را دریافت خواهید کرد و بعد از ورود به پنل باید کد فعال سازی را در داخل پنل خود درج کنید تا پنل پیام کوتاه شما فعال گردد.

Register 2مرحله 4

بعد از وارد شدن به پنل از بخش “ ارسال مدارک ” در صفحه اصلی اقدام به ارسال اسکن رنگی کارت ملی/شناسنامه خود نمایید.برای فعالسازی پنل و خطوط اشتراکی ارسال فرمائید

** برای جلوگیری از سو استفاده افراد سودجو و ارسال پیامک از خطوط عمومی سامانه ، صرفا یک شماره 16 رقمی کارت بانکی برای تطابق اسم صاحب کارت ملی درخواست می شود و کاربرد دیگری ندارد.

(بقیه موارد الزامی نیست)

پنل هیئتی فقط ویژه هیئت های مذهبی، مساجد و گروه های مذهبی می باشد و شرط فعال سازی این پنل، ارائه نامه کتبی ممهور به مهر مجموعه مذهبی و ارسال پیامک های مذهبی و عدم ارسال پیامک های تجاری و غیر مذهبی می باشد، در غیر اینصورت پنل کاربر بدون تذکر مسدود خواهد شد.

Register 3

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

مرحله 5 

بعد از ارسال مدارک با استفاده از لینک “ خرید پنل ” در صفحه اصلی سامانه پیامکی اقدام به پرداخت هزینه پنل نمایید.

  بعد از کلیک برروی لینک خرید پنل، به صورت خودکار به درگاه بانکی ارجاع داده خواهید شد و می توانید هزینه پنل را بصورت آنلاین پرداخت نمایید.

Register 5مرحله 6

جهت فعال سازی خطوط هدیه، از منوی عملیات حساب >> بخش خرید شماره، می توانید دو خط اختصاصی 14 رقمی رایگان از اپراتور5000 ثبت نام و فعال نمایید.

مرحله 7

تبریک ! پنل شما بعد از تائید مدارک قابل استفاده است

 

سپاس از اعتماد شما

(از پنل خود لذت ببرید)

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.