ثبت نام آنلاین
ورود به پنل

امروز: شنبه ۲۶ آبان
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

نحوه ثبت نام پنل پیام کوتاه

 nwe-data 

مرحله 1

ابتدا با مراجعه به منوی پنل پیام کوتاه،پنل مورد نظر خود را با توجه به امکانات مورد نیاز انتخاب فرمایید.

مرحله 2

سپس جهت وارد شدن به صفحه ثبت نام آنلاین بر روی لینک روبرو http://sms.datapayamak.ir/register.jspd کلیک کنید و در صفحه باز شده مشخصات خود را به صورت کامل و دقیق درج کرده و پنل مورد نظر خود را انتخاب و برروی گزینه “ثبت نام ” کلیک فرمایید.

کلیه مشخصات فردی خود را به صورت کامل درج نمایید.در صورت مغایرت اطلاعات فردی با مدارک شناسایی،خط اختصاصی و عمومی فعال نخواهد شد.

 در انتخاب پنل پیام کوتاه مورد نظر دقت نمایید، بعد از پرداخت هزینه پنل، امکان برگشت هزینه وجود ندارد.

Register 1

مرحله 3

بعد از ثبت نام، پیامک و ایمیلی حاوی نام کاربری،رمز عبور،آدرس پنل و کد فعال سازی پنل برای شما ارسال خواهد شد و بعد از ورود به پنل باید کد فعال سازی را در داخل پنل خود درج کنید تا پنل پیام کوتاه شما فعال گردد.

Register 2مرحله 4

بعد از وارد شدن به پنل خود، از بخش “ ارسال مدارک ” در صفحه اصلی اقدام به ارسال اسکن رنگی کارت ملی خود نمایید.(بقیه موارد الزامی نیست)

پنل هیئتی فقط ویژه هیئت های مذهبی، مساجد و گروه های مذهبی می باشد و شرط فعال سازی این پنل، ارائه نامه کتبی ممهور به مهر مجموعه مذهبی و ارسال پیامک های مذهبی و عدم ارسال پیامک های تجاری و غیر مذهبی می باشد، در غیر اینصورت پنل کاربر بدون تذکر مسدود خواهد شد.

Register 3

مرحله 5 

بعد از ارسال مدارک خود، با مراجعه به بخش “ خرید پنل ” در صفحه اصلی اقدام به پرداخت هزینه پنل خود نمایید.

  بعد از کلیک برروی لینک خرید پنل، به صورت خودکار به درگاه بانک ارجاع داده خواهید شد و می توانید هزینه پنل خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

Register 5 مرحله 6 

جهت فعال سازی خطوط هدیه ، از منوی عملیات حساب >> بخش خرید شماره، می توانید دو خط اختصاصی 14 رقمی رایگان از اپراتور 1000 و 50009

(با قابلیت درج شماره موبایل یا تلفن ثابت یا شماره دلخواه) ثبت نام و فعال نمایید.

 

مرحله 7

جهت مشاهده وضعیت درخواست خود و مشاهده جواب ارسال شده، با کلیک برروی آیکن ” تیکت های پشتیبانی ” می توانید جواب درخواست را مشاهده نمائید.

 

سپاس از اعتماد شما

(از پنل خود لذت ببرید)

 

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.