ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi
logo-samandehi

امروز: پنج شنبه ۳ خرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

پنل اس ام اس آباده | ارسال پیامک تبلیغاتی به آباده

با استفاده از این نوع ارسال پیامک شما قادر به ارسال پیامک در شهر های استان فارس هستید.

 

سامانه پیامک آباده

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس شیراز، امکانی با نام ارسال کدپستی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که می خواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و یا… باشید، اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل می دهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید. کافیست تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شیراز را انتخاب کنید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده می شود که می توانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما می توانید با استفاده از قابلیت ارسال کدپستی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک فارس به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید .


پنل اس ام اس آباده

در روش ارسال پیامک به بانک شماره بر اساس هدف خود پیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید .

* ارسال منطقه ای کشوری

* ارسال سن و جنسیت در آباده

* ارسال پیامک از طریق دکل BTS

* بانک شماره موبایل دانمی همراه اول آباده

* بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول آباده

* نمایندگی پنل اس ام اس در آباده


ارسال پیامک از طریق مناطق کد پستی پنل اس ام اس آباده

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایند و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد .

ارسال پیامک از طریق دکل BTS آباده

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل شیراز

می تواند بازخورد بالایی داشته باشد . در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید

به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید .


ارسال پیامک از طریق تفکیک سن و جنسیت در آباده

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان فارس ارسال نمایید .


ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول آباده

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است . شما میتوانید بصورت کلی و یا انتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند !


ارسال پیام صوتی آباده

در پنل های اس ام اس دیتاپیامک امکانی در نظر گرفته شده که شما میتوانید به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را بصورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی بارگذاری کنید تا سامانه بصورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند .


ارسال پیامک به آباده

توسط سامانه پیامکی، کاربران میتوانند از روی پنل پیامکی شماره های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمایند .

ارسال پیامک به کلیه شهرستان های فارس

توسط پنل اس ام اس ، کاربران میتوانند از روی پنل شهرستان مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند .

شیراز، آباده، آباده طشک، آباده، ایزدخواست، بهمن، صغاد، اردکان(سپیدان)، ارسنجان، استهبان، استهبان رونیز، اشکنان، افزر، اقلید، اقلید، سده، اهل ، اوز ، ایج ، ایزد خواست ، باب انار ، بالاده ، بنارویه ، بهمن ، بوانا(سوریان) ، کره ای ، بیرم ، بیضا ، جنت ، جهرم ، جهرم ، باب انار ، خاوران ، قطب آباد ، جویم ، حاجی آباد (زرین دشت) خاوران ، خرامه ، خرم بید ، خشت ، خنج ، خور ، داراب ، داراب،جنت ، داریان ، دبیران ، رونیز ، زاهد ، ، زرقان ، زرین دشت ،حاجی آباد ، سپیدان ، اردکان ، بیضا ، سده ، سروستان ، سعادت ، سورمق ، سیدان ، ششده ، پیر ، شیراز ، شیراز

 

 

پنل اس ام اس آباده  | ارسال پیامک تبلیغاتی به آباده

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.