ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi
logo-samandehi

امروز: یکشنبه ۲۷ خرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

مزایای ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

یکی از امکانات پرطرفدار سامانه پیامکی ارسال سن و جنسیت است که به کاربر امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به بازه ی سنی و یا جنسیت مورد نظرش را می دهد.

یعنی شما می توانید با انتخاب جامعه هدف مناسب خودتان یک تبلیغات هدفمند بر اساس سن و جنسیت انجام دهید . مثلا برای آقایان بالای 30 سال و یا خانم های بین 20 الی 30 سال پیامک تبلیغاتی بفرستید .

مزایای ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

کاهش هزینه تبلیغات
اجرای تبلیغات به صورت هدفمند
اثر گذاری بیشتر تبلیغات پیامکی
بازدهی بالاتر در مطالعه پیامک ها

کاربرد و نحوه ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
  • خدمات و یا کالاهای ارائه شده توسط هر کسب و کاری ، برای گروه و یا قشری از افراد جامعه قطعاً جذابیت بیشتری نسبت به دیگران دارد. یکی از قابلیت هایی که به کاربر اجازه ی هدف گیری دقیق تر مخاطبان خود برای دستیابی به این قشر مورد نظر را می دهد، امکان ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی به تفکیک سن و جنسیت است.
مشاغلی نیز وجود دارند که سرویس دهی آن ها به تفکیک جنسیت صورت می گیرد . مانند آرایشگاه ها ، سالن های ورزشی و … . برای این گروه از کسب و کارها، ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک سن و جنسیت شرایط خوبی را فراهم کرده تا بتوانند صرفاً به مخاطبان مورد نظر خود به تفکیک جنسیت اس ام اس تبلیغاتی بفرستند و از هزینه های بی مورد جلوگیری کنند.
اگر تبلیغات خود را کاملا هدفمند ارسال کنید تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد. اگر تبلیغات شما بی هدف و به صورت کاملا رندوم ارسال شود! ممکن است نتیجه بخش نبوده و علاوه بر هزینه های سنگین، بازخورد مطلوب را برای شما نداشته باشد. ارسال پیامک سن و جنسیت یکی از روش های ارسال پیامک هدفمند است
 برای مشاوره های تخصصی بیشتر می توانید با همکاران ما در تماس باشید:
جهت ثبت نام و فعال سازی پنل برروی لینک ثبت نام آنلاین کلیک نمایید.

√ فعالسازی خط خدماتی برای اشخاص حقیقی

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.