ثبت نام آنلاین
ورود به پنل

امروز: دوشنبه ۲۹ مرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

سامانه پیام کوتاه ویژه مدارس

سامانه پیام کوتاه ویژه مدارس و مراکز آموزشی :

در مدارس ارتباط دو طرفه با همکاران، دانش آموزان و اولیاء از اهمیت خاصی برخوردار است.

ارتباط از طریق پیامک مزیتهای فراوانی نسبت به تماس صوتی دارد، از جمله آنها صرفه جویی در وقت و هزینه و پاسخگویی خودکار به تعداد زیاد درخواستها می باشد.

کاربرد سامانه ارسال پیامک در آموزشگاه ها و مدارس :

با استفاده از ارسال سریع می توانید شروع ثبت نام ترم جدید، شروع کلاسها، تعطیلی کلاسها یا زمان توزیع کارنامه را اطلاع رسانی کنید.

ارسال پیامک تقدیر از اولیا یا دانش آموز :

در صورتی که دانش آموزی در درسی یا فعالیتی در مدرسه موفق بود، مسئولین مدرسه می توانند این مورد را به اطلاع اولیا برسانند، یا اگر در این موفقیت اولیا هم سهیم بودند از ایشان تشکر نمایند .

ارسال پیامک تعطیلی های مدارس :

همیشه در طول سال روزهایی هستند که مدارس بنا به دلایلی مانند :

آلودگی هوا ، سرمای هوا،جلسات مدرسه ،بارش برف سنگین و …تعطیل می شوند، با ارسال پیامک به اولیا می توانیم این تعطیلی های مدارس را به اطلاع آنها برسانیم .

ارسال پیامک حضور و غیاب دانش آموزان به اولیا :

در صورتی که دانش آموزی در کلاس درس، در روز خاصی غیبت غیرموجه داشت، با این سیستم شما می توانید به اولیا شخص اعلام نمایید که دانش آموز شما امروز غیبت غیرموجه داشته است، تا در صورتی که مشکلی برای دانش آموز پیش آمده است، یا اگر از منزل خارج شده است و به مدرسه نیامده است، به اطلاع اولیا برسد تا اولیا بتوانند به فرزندشان کمک کنند .

ارسال پیامک نمرات دانش آموز به اولیا :

نمرات کلاسی یا امتحانات دانش آموزان را می توانیم در یک فایل اکسل تایپ کنیم و با ارسال هوشمند به کلیه اولیا ارسال کنیم، کار با ماژول ارسال هوشمند بسیار ساده بوده و با چند کلیک ساده می توانید به تعداد زیادی افراد پیامک های متفاوت ارسال نمایید و اطلاعات هر شخص برای گیرنده مشخص شده ارسال می گردد، برای این کار نیازی نیست که به صورت تک تک پیامک ارسال نمایید ،با مراجعه به قسمت امکانات هوشمند>> ارسال پیامک هوشمند این کار را به صورت یکجا انجام میدهد .

ارسال پیامک بی انظباطی دانش آموز :

در صورتی که دانش آموزی به طور مکرر بی انظباطی داشت، مسئولین مدرسه می توانند این مورد را به اطلاع اولیا دانش آموز برسانند و از ایشان بخواهند که در مدرسه حضور بهم رسانند .

ارسال پیامک دعوت به جلسه یا دریافت کارنامه و … :

این روش، خیلی بهتر از روش های مانند دادن نامه به دانش آموزان که به دست اولیا برسانند بوده و شما می توانید به طور مستقیم اولیا را به جلسه یا دریافت کارنامه و … دعوت نمایید .

 

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.