ثبت نام آنلاین
ورود به پنل
logo-samandehi
logo-samandehi

امروز: دوشنبه ۱ مرداد
Rabit Rabit Rabit Rabit Rabit

اطلاعیه های سایت

ارسال پیام صوتی | پیامک صوتی | نمایندگی پیامک صوتی

ارسال پیام صوتی | پیامک صوتی | نمایندگی پیامک صوتی

با استفاده از ارسال پیامک صوتی شما قادر به ارسال پیامک در شهر های استان لرستان هستید.

 

سامانه پیامک صوتی لرستان – خرم آباد

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل پیامک صوتی خرم آباد، امکانی با نام ارسال کدپستی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که می خواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و یا… باشید، اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل می دهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید. کافیست تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و خرم آباد را انتخاب کنید. برای ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده می شود که می توانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما می توانید با استفاده از قابلیت ارسال کدپستی یا ارسال از روی نقشه کدپستی سامانه پیامک صوتی لرستان به منطقه دلخواه خود پیامک صوتی ارسال کنید .


سامانه پیامک صوتی خرم اباد – لرستان

در روش ارسال پیام صوتی به بانک شماره بر اساس هدف خود پیامک های تبلیغاتی صوتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید .

* ارسال پیامک صوتی منطقه ای کشوری

* ارسال پیام صوتی بر اساس سن و جنسیت در خرم اباد

* ارسال پیامک صوتی

* بانک شماره موبایل دانمی همراه اول خرم اباد

* بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول خرم اباد

* نمایندگی پنل اس ام اس در خرم اباد


ارسال پیامک صوتی از طریق مناطق کدپستی پنل اس ام اس خرم اباد

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایند و سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد .

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل خرم آباد

می تواند بازخورد بالایی داشته باشد . در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهید

به آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید .


ارسال پیامک صوتی از طریق تفکیک سن و جنسیت

در این نوع از ارسال شما با استفاده از انتخاب جنس مرد یا زن و رده ی سنی مشخصی پیامک تبلیغاتی خود را فقط به این دسته از افراد در استان لرستان ارسال نمایید .


ارسال پیامک از پیش شماره های همراه اول

اغلب شماره های تلفن همراه را مشترکین اپراتور همراه اول تشکیل داده است . شما میتوانید بصورت کلی و یا انتخاب پیش شماره همراه اول مورد نظر در سامانه به تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید. آن هم به صورت هدفمند !


ارسال پیام صوتی

در پنل پیامک صوتی دیتاپیامک امکانی در نظر گرفته شده که شما میتوانید به جای نوشتن متن پیامک پیام خود را بصورت صوت ضبط کرده و فایل صوتی را در منوی ارسال پیام صوتی بارگذاری کنید تا سامانه بصورت سیستمی با گیرندگان انتخاب شده تماس گرفته و فایل صوتی شما را برای آنها پخش کند .


ارسال پیامک

توسط سامانه پیامک صوتی، کاربران میتوانند از روی پنل پیامک صوتی شماره های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک انبوه تبلیغاتی صوتی ارسال نمایند .

 

ارسال پیام صوتی | پیامک صوتی | نمایندگی پیامک صوتی

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید از طریق تماس، تیکت و … با ما در ارتباط باشید.

مشتاقانه پاسخگوی شما هستیم.